Tlumočník/ce s ukrajinštinou

Dělník/ce výroby
10.5.2021
BRNO – TLUMOČNÍK S RUMUNŠTINOU
5.5.2021

Hledáme uchazeče na pracovní pozici „tlumočník/ce s ukrajinštinou“ pro společnost sídlící v Pardubicích – Staré Čívice.

Nástup: ihned

Náplň práce:

– tlumočení na směnách, školení, lince
– práce na výrobě

Požadujeme:

– ochota pracovat na směny
– aktivní znalost ukrajinského a českého jazyka
– trvalý pobyt nebo dlouhodobý pobyt
– organizační dovednosti, zodpovědnost, samostatné rozhodování, časová flexibilita
– zkušenost práce s lidmi, nejlépe výrobního provozu, není to ale podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

– zajímavé finanční ohodnocení od 22.000,- Kč čistého
– příspěvek na bydlení
– zvýhodněné stravování od 18,- Kč za hlavní jídlo
– týdenní zálohy na mzdu
– možnost ubytování
– dostupnost MHD Pardubice
– čisté klimatizované prostředí
– dlouhodobá spolupráce
– možnost získání praxe (pro absolventy)
– zázemí stabilní společnosti

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, můžete nás navštívit v náborovém centru Pardubice – Palackého třída 1908, naproti Tescu (bývalá Česká spořitelna) nebo volat na tel. číslo: +420 800 260 062, +420 727 977 980 nebo nás kontaktovat přes odkaz na odpovědní formulář, který je umístěn u každé jednotlivé pracovní nabídky.

  • Město: Pardubice
  • Nástup: ihned
  • Mzda: od 22.000,- Kč