BRNO – TLUMOČNÍK S RUMUNŠTINOU

Tlumočník/ce s ukrajinštinou
7.5.2021
HR SPECIALISTA/KA – NÁBOR
30.4.2021

Pro naši pobočku v Brně hledáme vhodného uchazeče na pracovní pozici TLUMOČNÍK S RUMUNŠTINOU.

Pracovní náplň:

  • odpovědnost a zabezpečení plynulého chodu svěřeného provozu
  • tlumočení na směnách i mimo směny, podle potřeby překlady dokumentů
  • úzký kontakt a včasné sdílení pracovních informací s koordinátory
  • kontrola, správná evidence docházky a práce zaměstnanců na své směně (trvalý přehled o   zaměstnancích)

Požadujme:

  • aktivní znalost rumunštiny a češtiny
  • zkušenost práce s lidmi, nejlépe výrobního provozu, není to ale podmínkou
  • organizační dovednosti, zodpovědnost, samostatné rozhodování, vysoká časová flexibilita a mobilita
  • ochota učit se novým věcem
  • odolnost vůči stresu, schopnost zvládat náročné situace, schopnost přicházet s vlastním řešením mimořádných situací
  • ŘP. sk. B

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení dle výkonu a schopností. Nástupní plat 120,- Kč / hod.
  • možnost kariérního růstu
  • možnost ubytování
  • služební telefon / firemní tarif
  • služební automobil

Nástup: ihned / dohodou

Pracovní poměr: DPČ / po zkušební době HPP

  • Město: Brno
  • Nástup: ihned