OPERÁTOR/KA VÝROBY – VYŠKOV

Svářeč/ka
20.12.2021
Výrobní dělník/dělnice
2.12.2021

Pro našeho klienta, který je výrobcem zastiňovacích, dekorativních a ovládacích doplňků pro střešní okna, hledáme do třísměnného provozu nové kolegy.

Co budete dělat?

– montáž, kterou Vás naučíme

Požadujeme:

– Manuální zručnost

– Samostatnost, pečlivost

– Chuť učit se novým věcem

– Týmového ducha

Co Vám můžeme nabídnout:

– Pracovní poměr na HPP

– Základní mzda 23.000, – Kč

– Finanční bonus za efektivitu  2.000, – Kč

– Docházkový bonus po splnění fondu 2.000, – Kč

– Příplatky za odpolední směnu 8,3% a noční 15 %

– Předpokládané příplatky za směny cca 1.000,- Kč

– Příplatek za práci: sobota/neděle/svátek

– Zálohy na mzdu každý týden

– 25 dní dovolené

Benefity:

– Závodní stravování výběr ze 7 jídel / 20,- Kč

– Dlouhodobou spolupráci ve stabilní společnosti

– Příjemné, čisté a tiché pracovní prostředí

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, můžete nás navštívit na adrese: Trnitá 491/3, 602 00 Brno. Budova Triniti office – hned vedle Oberbank. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu: naborovecentrum@simixmorava.cz

  • Město: Vyškov
  • Nástup: ihned
  • Mzda: od 23.000,- Kč