Picker – letní brigáda

Operátor/ka ve výrobě
17.7.2020
Letní brigáda – operátor/ka ve výrobě
16.6.2020

Hledáme uchazeče na pracovní pozici picker,  pro společnost, která sídlí v Praze 6 Ruzyně.

Nástup: IHNED

Možnost plánování směn s koordinátorem – práce minimálně po dobu dvou měsíců.

Náplň práce:

– kompletace objednávky pro eshop – ke koncovému zákazníkovi
– práce se skenerem
– objednávky – kontrola

Požadujeme:

– flexibilnost, spolehlivost, samostatnost
– min věk 18+
– fyz. zdatnost, chůze po celém skladu, okolo 15 km za směnu
– potravinářský průkaz výhodou, ne podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

– hodinová mzda od 110,- Kč čistého
– bonus 3.000,- za dodržení naplánovaných směn
– zálohy na mzdu každý týden
– dlouhodobá spolupráce a zázemí stabilní společnosti
– pracovní smlouvu na DPČ

V případě zájmu nás kontaktujte: +420 800 260 062, +420 727 977 980, email: naborovecentrum@simixcz.cz a nebo osobně – Palackého třída 1908, Pardubice.

  • Město: Praha
  • Nástup: ihned
  • Mzda: od 110,- Kč