Picker – brigáda

Strojní zámečník
24.7.2020
ŘIDIČ SKUPINY C BRNO
5.6.2020

Hledáme uchazeče na pracovní pozici picker,  pro společnost, která sídlí v Praze 6 Ruzyně.

Nástup: IHNED nebo dle dohody

Možnost plánování směn s koordinátorem – bonus 3.000,- za dodržení naplánovaných směn!

Náplň práce:

  • kompletace objednávky pro eshop – ke koncovému zákazníkovi
  • práce se skenerem
  • objednávky – kontrola

Požadujeme:

  • flexibilnost, spolehlivost, samostatnost
  • min věk 18+
  • fyz. zdatnost, chůze po celém skladu, okolo 15 km za směnu
  • potravinářský průkaz výhodou, ne podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • hodinová mzda od 115,- Kč čistého
  • bonus 3.000,- za dodržení naplánovaných směn
  • zálohy na mzdu každý týden
  • doprava do práce z Prahy 5
  • volba směn
  • dlouhodobá spolupráce a zázemí stabilní společnosti
  • pracovní smlouvu na DPČ

V případě zájmu nás kontaktujte: +420 800 260 062, +420 727 977 980, email: naborovecentrum@simixcz.cz.

  • Město: Praha
  • Nástup: ihned
  • Mzda: od 115,- Kč