Picker ve skladu

Operátor/ka v obrobně
14.9.2020

Hledáme uchazeče na pracovní pozici picker ve skladu pro společnost, která sídlí v Praze – Horní Počernice.

Náplň práce:

  • kompletace a kontrola objednávek pro zákazníky
  • práce se skladovým systémem a se skenerem

Požadujeme:

  • práce v jednosměnném provoze
  • věk min. 18 let
  • potravinářský průkaz výhodou
  • fyzická zdatnost (práce po celém skladu)
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • finanční ohodnocení až 170,- Kč/hod
  • různé formy bonusů (příspěvek na ubytování, výkonnostní bonus, …)
  • ubytování v našich zařízeních zdarma při splnění podmínek
  • možnost práce přesčas
  • plánování směn s koordinátorem
  • týdenní zálohy na mzdu
  • pracovní smlouvu na DPČ
  • dlouhodobou spolupráci

V případě zájmu nás kontaktujte: +420 800 260 062, +420 727 977 980, email: naborovecentrum@simixcz.cz a nebo osobně – Palackého třída 1908, Pardubice.

  • Město: Praha - Horní Počernice
  • Nástup: ihned
  • Mzda: až 170,- Kč/hod