POMOCNÍK TISKAŘE – BŘECLAV

Pečovatel/ -ka v Německu
23.8.2021
Obsluha CNC
16.7.2021

Do našeho týmu, hledáme na pozici Pomocník tiskaře, nového kolegu

Předchozí zkušenosti výhodou, ne však podmínku, rádi Vás všemu zaučíme. . Pokud máte dobrou kondici a nevadí Vám občasná fyzicky náročnější práce, čtěte dál.

Nevadí Vám směnný provoz? Jste ochotní pracovat na 12ti-hod.směny?

Jste týmový hráči a rádi se učíte novým věcem?

Náplň práce:

– Zajištění přísunu papíru a kontrola barvy do příslušných strojů a pod.

– Podílení se na nastavení tiskových strojů k dané zakázce.

– Obsluha a seřízení strojů (ořezové linky, vykladače, páskovačky apod.)

Požadujeme:

– Samostatnost, pečlivost, flexibilitu

– Spolehlivost a chuť učit se novým věcem

– Manuální a technická zdatnost

– Týmového ducha

Nabízíme:

– Pracovní poměr na HPP

– Zálohy na mzdu každý týden

– Průměrná základní měsíční mzda cca 22.000, – až 27.000, – Kč

– Zvýhodněné stravování

– Spolupráci ve stabilní společnosti

– Ubytování zdarma, nebo příspěvek na ubytování 3.000, – Kč (splněný fond)

– Přátelský kolektiv, který tě do všeho zaučí.

  • Město: Břeclav
  • Nástup: ihned
  • Mzda: od 22.000,- Kč