Práce ve skladu – PICKER

OPERÁTORKA VÝROBY HODONÍN
2.6.2020
Dělník/ce ve výrobě
30.3.2020

Hledáme uchazeče na práci ve skladu pro společnost sídlící v Praze 6 Ruzyně.

Náplň práce:

  • kompletace objednávek pro zákazníky
  • práce ve skladu se skenerem
  • kontrola objednávek

Požadujeme:

  • práce v jednosměnném provozu od pondělí do neděle až 12 hod
  • potravinářský průkaz – výhodou
  • fyzická zdatnost (pohyb po celém skladu)
  • flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavé finanční ohodnocení – až 140,- Kč čistého
  • bonus 3.000,- za dodržení naplánovaných směn
  • doprava do zaměstnání zajištěna z Prahy 5
  • ubytování zdarma při odpracovaných 200 hod
  • příspěvek na vlastní ubytování dotace 2000,- Kč při odpracování 200 hod za měsíc
  • práce přesčas
  • týdenní zálohy na mzdu
  • pracovní smlouvu na DPČ
  • dlouhodobou spolupráci

V případě zájmu nás kontaktujte: +420 800 260 062, +420 727 977 980, email: naborovecentrum@simixcz.cz a nebo osobně – Palackého třída 1908, Pardubice.

  • Město: Praha
  • Nástup: ihned
  • Mzda: až 140,- hod