Provozní elektrikář

Tlumočník/tlumočnice
23.8.2019
Výrobní dělník/dělnice
17.6.2019

Hledáme uchazeče na pracovní pozici „provozní elektrikář“ pro společnost sídlící v Pardubicích (Černá za Bory).

Požadujeme:

zodpovědnost, samostatnost, technické myšlení
ukončené vzdělání v oboru elektro
platná zkoušku §6 vyhl. 50 Sb. 1978
schopnost orientovat se v řídicích systémech PLC
znalost elektrotechnické dokumentace
ochota pracovat na 3 směny

Náplň práce:

opravovat výrobní linky
provádět a plánovat preventivní údržby
podílet se na modernizaci výrobních zařízení
spravovat dokumentaci, hardware a software řídících systémů

Co Vám můžeme nabídnout:

zajímavé finanční ohodnocení:

od 26.000,- Kč čistého
dostupnost MHD Pardubice
dlouhodobá spolupráce
zázemí stabilní společnosti

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, můžete nás navštívit v náborovém centru Pardubice – Palackého třída 1908, na proti Tescu (bývalá Česká spořitelna) nebo volat na tel. číslo: +420 800 260 062 nebo nás kontaktovat přes odkaz na odpovědní formulář, který je umístěn u každé jednotlivé pracovní nabídky.

  • Město: Pardubice
  • Nástup: dle domluvy
  • Mzda: od 26.000,-