Řidič/ka MKD

Řidič/ka MKD
15.1.2020

Hledáme uchazeče na pracovní pozici „řidič/ka MKD“ pro společnost, která sídlí v Německu.

Požadujeme:

ŘP sk. C + E, profesní průkaz / digitální karta řidiče, ADR
trestní bezúhonnost
slušné jednání, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita
ochota pracovat v pracovním harmonogramu (pondělí až pátek, víkendy volné)
trasy: ULM / Německo / Evropa
rozvoz zboží různého charakteru (cisterny, potraviny, chladicí zařízení, zemědělské produkty, atd.)
znalost základní slovní zásoby v německém nebo anglickém jazyce výhodou, ne zásadní podmínkou.
termín nástupu ihned nebo dohodou
dlouhodobé pracovní uplatnění pro řidiče MKD

Co Vám můžeme nabídnout:

finanční ohodnocení od 2900,- EUR – 5000,- EUR
dovolená podle německé legislativy
příspěvek na dovolenou
dlouhodobé pracovní uplatnění
vyhotovení daňového přiznání je samozřejmostí.
popřípadě vyhledání ubytování

Jste-li osloven/a naší nabídkou, zašlete nám svůj životopis s fotografií v českém nebo slovenském nebo německém nebo anglickém jazyce na uvedený e-mailový kontakt.

Předvýběr vhodných kandidátů realizuje personálně poradenská společnost GLOBKON, GmbH.

Výběrový pohovor se uskuteční nejprve v telefonické podobě, následně v kanceláři (Německo – Altenberg, nedaleko Cínovce) nebo na jiném dohodnutém místě v ČR.

Dovolujeme si Vás upozornit, že poskytnutím svých osobních údajů formou pošty, e-mailu nebo i z jiných veřejných zdrojů jako např. prostřednictvím internetových pracovních portálů, udělujete naší společnosti dobrovolný souhlas k nakládání s osobními údaji v tomto rozsahu:

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat pro společnost GLOBKON, GmbH, dávám souhlas k jejich zpracování, uchování v databázi GLOBKON, GmbH, jakožto správci, a jejich poskytnutí třetím osobám prostřednictvím e-mailu nebo v listinné podobě za účelem získání zaměstnání pro mou osobu u klientů společnosti GLOBKON, GmbH do 31.12.2020, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

Beru na vědomí a souhlasím, že může nastat situace, kdy majitelem zaměstnavatele je zahraniční vlastník, anebo vedení společnosti zaměstnavatele je mimo země EU, kde nemusí být uzákoněna odpovídající ochranu osobních údajů. Jejich předání však může být nezbytné pro účely výběrového řízení a za účelem získání zaměstnání pro Vás v souladu s čl. 49 odst. 1 písm. b) (EU) 2016/679.

Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům GLOBKON, GmbH a dále zaměstnavatelům (třetím osobám), jejichž nabízená pozice odpovídá mnou hledané práci, a to jen v míře nezbytné pro účely zpracování.

Souhlasím, aby společnost GLOBKON, GmbH dále zpracovávala mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitostí.

Souhlas bude automaticky prodloužen vždy o dalších 12 měsíců, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou ze strany uchazeče. Souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoliv odvolat.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva:

  1. Oprava či doplnění nepřesných, neaktuálních nebo nepravdivých osobních údajů.
  2. Omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech.
  3. Odvolání souhlasu s uchováním dat a jejich výmaz, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány.
  4. Odvolání souhlasu s uchováním dat a jejich výmaz zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně
  • Město: Německo
  • Nástup: ihned
  • Mzda: od 2900,- EUR - 5000,- EUR