Skladník/Skladnice

Elektronik pro informační a telekomunikační technologie
4.6.2021
Tlumočník/ce s rumunštinou
20.5.2021

BKR ČR, s. r. o. – je výrobcem zastiňovacích, dekorativních a ovládacích doplňků pro střešní okna VELUX. Tvoří součást Skupiny VELUX, která vyvíjí, vyrábí a prodává střešní okna VELUX a další stavební komponenty. Pokud máte zájem pracovat ve firmě, která jedná se svými zaměstnanci s respektem, je možná následující pracovní nabídka právě pro Vás.

Do našeho týmu, hledáme na pozici skladníka/skladnice nového kolegu.
Předchozí zkušenosti s manipulační technikou výhodou, ne však podmínku, rádi tě všemu zaučíme.

– Pokud máš dobrou kondici a nevadí ti fyzicky náročnější práce čti dál.
– Nevadí ti směnný provoz?
– Jsi týmový hráč a rád/a se učíš novým věcem?

Náplň práce:

– Nakládka a vykládka kamionů
– Vychystávání materiálu, naskladnění, rozvoz
– Obsluha VZV
– Práce s PC a skenerem

Požadujeme:

– Oprávnění k řízení VZV
– Fyzická zdatnost
– Základy práce na PC
– Ochotu pracovat na směny
– Samostatnost, pečlivost, flexibilitu

Co Vám můžeme nabídnout:

– Průměrná základní měsíční mzda cca 22.000,- Kč
– Zvýhodněné stravování (oběd za 20,- Kč, výběr ze 7 jídel)
– Spolupráci ve stabilní společnosti
– Ubytování + doprava zdarma
– Přátelský kolektiv, který tě do všeho zaučí
– Pestrá práce v nepravidelném třísměnném provozu
– Možnost přesčasů
– Bonusy (efektivita, výkon, docházka)

  • Město: Vyškov
  • Nástup: ihned
  • Mzda: 22.000,- Kč