Tlumočník/tlumočnice – brigáda

Svářeč/ka CO2
4.1.2019
Operátor/ka – příprava materiálu
21.11.2018

Hledáme uchazeče na pozici „tlumočník/tlumočnice“ pro společnost, která sídlí v Jihlavě.

Náplň práce:

  • denní komunikace v ruském, českém a popřípadě anglickém jazyce
  • jednání v zájmu svěřených zaměstnanců a poskytování podpory při zajištění kompletních informací a plynulé adaptace

Požadujeme:

  • znalost českého, ruského (B1) a anglického (B1) jazyka
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka
  • ochotu pracovat na směny – 3 směnný provoz – 8 hod. směny
  • odpovědný přístup k práci, flexibilitu, pečlivost, organizační a komunikační schopnosti, samostatné rozhodování a řešení pracovních úkolů, iniciativu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • nástup na DPČ – brigáda
  • zázemí stabilní společnosti, dlouhodobou spolupráci

Lokalita výkonu práce: Jihlava

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala můžete nás kontaktovat na bezplatné lince: +420 800 260 062 nebo nás kontaktovat přes odkaz na odpovědní formulář, který je umístěn u každé jednotlivé pracovní nabídky.

  • Město: Jihlava
  • Nástup: první čtvrtletí roku 2019