SIMIX GROUP s.r.o.

0 +
Let existence nejstarší firmy ve skupině
0 %
Kmenových zaměstnanců ve skupině
0 +
Tolika osobám jsme zprostředkovali práci
0 +
Firemních vozidel

Členové SIMIX GROUP s.r.o.

SIMIX MORAVA s. r. o.

Nejstarší člen rodiny SIMIX GROUP, zaměřuje se na region Moravy a Slezska, poskytuje služby zprostředkování, podpory mezinárodního náboru i agenturního zaměstnávání.

PJI SHOPPING s. r. o.

Od roku 2013 se zabývá navrhováním a realizací komplexních řešení výrobních a logistických procesů. Zajišťuje odborníky na řízení a realizaci projektů (Project process outsourcing) nebo celkové převzetí konkrétních činností nebo provozů u zákazníka (Business process outsourcing).

SMART Automotive s. r. o.

Představuje největší zkušenosti s HR servisem a podporou pro klienty v oblasti automobilového průmyslu. Vedle agenturního zaměstnávání, mezinárodního náboru a zprostředkování do kmenového stavu také disponuje řadou expertů pro služby řešení multi-sourcing vztahů HR dodavatelů.

HR Profit s. r. o.

Specialista na tuzemský a evropský nábor, zaměřuje se na dočasné přidělování do výrobních podniků.

Labour Progress s. r. o.

Nejmladší člen SIMIX GROUP, poskytuje služby zprostředkování, podpory tuzemského, mezinárodního náboru i agenturního zaměstnávání.

SMART SIMIX s. r. o.

Od roku 2016 se specializuje na HR podporu mezinárodního náboru, zejména na země mimo EU. Zaměstnance umístí jak do kmenového stavu, tak formou dočasného přidělení. Zvládá nábor ve více než 20 různých státech po celém světě.

SMART Career s.r.o.

Servisní a poradenská organizace, která externě zajišťuje pro své klienty správu HR administrativy a zpracování mezd, docházek, management support a poradenství v oblasti reportingu a HR controllingu.

Middle Europe Industry Group s.r.o.

Provozovatel ubytovacích služeb v ČR, SR a SRN. Od pokojíku na ubytovně, přes volné byty až po pronájem celých nemovitostí a jejich provozní správy.

GLOBKON GmbH

Je německá personální agentura a poradenská společnost, specializující se na obsazování volných pracovních míst a řešení lokálních i přeshraničních projektů pro Německo a Česko.

Jak pracujeme?

Žádný segment ani pozice nám nejsou cizí.

Pomáháme obsazovat volné pozice u významných zaměstnavatelů na výjimečných projektech a v zajímavých startupech.

Jsme diskrétní a fér.

Zakládáme si na férovosti, serióznosti a naprosté transparentnosti všech činností, které vykonáváme. Klademe důraz na profesionální a individuální přístup ke každému zájemci o práci.

Pomáháme individuálně a trpělivě.

Nejsme korporát, který pracuje najednou se statisíci zaměstnanců v globálním prostředí. Pro nás nejste kus, s každým kandidátem pracujeme individuálně a hlavně trpělivě. Uvědomujeme si, jak obtížné nové starty jsou. A právě proto jsme už 27 let na trhu.